Уже і літечко недалечко! | Аккерман-Инфо.Ком

Уже і літечко недалечко!

plavanie_na_zatoke

Здається ось тільки вчора зустрічали Новий рік, святкували Різдво… Аж глядь – уже незабаром і місяць Лютий мине. Хоча назвати його лютим в цьому році якось не з руки – такий він в нашому місті добрий, теплий! Мимоволі приходять в голову думки про те, що вже незабаром весна, а там і літо. А літо – це лиман і море, це сонечко і теплий оксамитовий пісок, це Затока, Кароліно-Бугаз, Морська, Лиманська…

І ось ми на пляжі. Лежимо собі на теплому пісочку не зводячи очей хто з дітей, хто з онуків. Лежимо і раз за разом чуємо: «Сладкая пахлава! Вода,пиво,рыба! Экскурсии! Покататься! Прогулки по морю!» — і т.д. Лежимо ми собі, слухаємо все це і мріємо. Мріємо, що приїдемо якось на пляж і не встигнемо ще й добре влаштуватись, як почуємо: «Уроки плавання! Даємо уроки плавання вашим дітям!». І яка це була б радість усім нам: і дідусям, і бабусям, і папам, і мамам! Лежиш собі на пісочку під радісним сонечком і розслаблено спостерігаєш як твоє кохане чадо під керівництвом фахового тренера вчиться плавати. Може ще й чемпіоном колись стане! Та якщо не чемпіоном то, слава Богу, вже не буде так страшно коли воно саме без догляду влізе у воду – не потоне!

Надіюсь,що знайдуться у нашому славному місті немало людей, які не тільки самі вміють добре плавати, але зуміють навчати цьому і наших дітей. Всю програму навчання ( а вона мала б включити в себе кілька занять підготовчих вправ, техніки безпеки, першої допомоги на всякий випадок,лежання на воді на спині і оволодіння найпростішим кролем) можна було б розбити, приміром, на десять уроків по методу «швидкого навчання» і кожен міг би взяти ті уроки, які йому необхідні.

А який це потенційно непоганий заробіток! Кожен зможе і захоче заплатити за годину навчання дитини плаванню мінімум двадцять гривень. Більш досвідчені тренери могли б працювати з групами по троє – п’ятеро діток.

Якби було б добре, щоб цим літом знайшовся хтось умілий та підприємливий – і організував би групу тренерів з плавання на наших пляжах! Які б ми були вдячні йому за наших дітей! Та знайшлось би, думаю, немало й дорослих, котрі захотіли б взяти у цьому участь, взяти кілька уроків якщо не плавання, то хоча б ( скажем так) безпечного спілкування з морем.

А ще в програму можна ввести спеціальний урок про ті живі створіння, котрі живуть у прибережній смузі і котрих можна побачити під час купання, про різні явища: чому іноді в спекотний літній день вода біля берега буває льодяною, чому при сильному вітрі поверхня моря буває іноді гладенькою, при якому стані поверхні моря купання найбільш безпечне в санітарному відношенні і т.д.

Думаю, що таким чином могли б мати роботу в купальний сезон на нашому узбережжі не менш як сотня тренерів. Ау! Де ви? Вже збирайтесь, вже готуйте програму, вже навчайтесь. Менш як за три місяці – КУПАЛЬНИЙ СЕЗОН!

Автор: Олеся ДністровськаИнтересная информация? Поделись с друзьями!

Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Яндекс
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

1 комментарий к записи “Уже і літечко недалечко!”

  1. А в нашому місті таке вже організовано — на Дніпрі для малечі проводять уроки плавання. Це дуже корисно так що люди добрі зробіть це.

Оставить комментарий

Thanx: Fitmen